Nechyběl filmový idol Johnny Depp, který ale značně nakynul a asi vánoční bramborový salát to tak rychle způsobit nemohl. Manželství Johnnymu asi svědčí, nebo že by příprava na další roli, která se určitě nebude týkat vyhlášeného piráta Jacka Sparrowa.

Na červeném koberci opět zazářila herečka Cate Blanchett, která oblékla šaty s dlouhým rukávem šedého odstínu s výraznou zdobnou aplikací, která šatům dodává šmrnc. Šaty pochází z dílny designéra Marca Jacobse.

Cate Blanchett

Cate Blanchett

Herečka Alicia Vikander zvolila jemné růžové šaty, které se více než na pláž hodily na letní venkovní oslavu. Nicméně pro Alicii to byl výjimečný den. V dětství tento festival a jeho hvězdy obdivovala a nyní se stala jejich přímou součástí.

Alicia Vikander

Alicia Vikander

Úžasná Helen Mirren je ozdobou každé události. Tato dáma první velikosti má vkus a přesně ví, jak dostat módní kritiky na kolena. Tentokrát to s přehledem zvládla v modré dlouhé sukni od Alberta Ferretti, kterou doplnila o jemný svetřík stejné barvy, o jiný odstín modré psaníčko a vše oddělila páskem ve stříbrném odstínu.

Helen Mirren

Helen Mirren

Kate Winslet vsadila na černou a ukázala opět pár kilo dole. Kate to s váhou má stále na houpačku, ale v Palm Spring předvedla siluetu připomínající mořskou pannu.

Kate Winslet

Kate Winslet

Rooney Mara sáhla po modelu z dílny Lanvin, na kterém pracoval ještě Alber Elbaz. Šaty připomínají spíše večerní negližé, ale na Rooney vypadá tento modle vkusně a sexy zároveň.

Rooney Mara

Rooney Mara

A jakým stylem nás v roce 2016 překvapí nebo naprosto odrovnají české celebrity?

Foto: Profimedia.cz