Nemluvíme ale o červeném koberci, který je určen jen vyvoleným, ale o procházkách po promenádách, které jsou krásné v každém období, nejen v tom filmovém. Mezi běháním po kinosálech si určitě každý fanoušek najde chvilku na kávu na promenádě nebo oplatku, která i pro držitelky diet je ve Varech povinností. A u toho všeho je důležité dobře a hlavně stylově vypadat. Pohodlnost však hraje rovněž patřičnou roli, protože celodenní procházky unaví a v létě na rozpálených kostkách to pálí ještě o trochu víc. Naštěstí trendy jsou k pohodlí letos shovívavé, takže je z čeho vybírat.

Bílé šaty

Bílé šaty jsou must have letošního léta, ale díky své nadčasovosti se nemusíte obávat, že byste je příští rok neužily. Je tedy dobré do nich investovat a nejen na promenádu obléct. Dle předpovědi počasí nebudou panovat tropické teploty během filmového festivalu, ale kdo ví, předpovědi vychází jen na 70%. A to je hned další důvod proč jsou bílé šaty nutné. Jsou univerzální, v horkých dnech budou slunce spíše odrážet než přitahovat, v dešti stačí přes ně přehodit stylovou pláštěnku a v chladných dnech například džínovou bundu. Budete tak za každého počasí vypadat skvěle a na promenádě nezklamete.

Kostky, pruhy

Nikdy snad v minulosti nebyly kostky a pruhy více in než právě letos. Výběr šatů, kalhot či overalů těchto geometrických tvarů je široký, a tak si každá najde ty své vysněné, ať už preferuje eleganci, pohodlí či originálnost. Důležitá je kombinace doplňků. Nepřežeňte to!

Džíny

Džíny v létě rozhodně zakázané nejsou a když je správně sladíte, pak budou vhodné i na promenádu. K létu patří espadrilky a proutěné kabelky. Když je přidáte k bavlněnému tričku a stylovým džínám, pak rozhodně nemůžete šlápnout vedle. Nebo se nechte inspirovat herečkou a zpěvačkou Selenou Gomez, která k džínám zvolila trendy crop top a pantofle a vytvořila tak outfit hodný následování.