Vysoké kozačky jsou velkým hitem a po letech nadvlády kotníčkových bot, které stále milujeme a k nimž se vždy rádi vrátíme, je nyní čas náš look okořenit i něčím více pikantním. Over knee boots můžete nazout v aktuálním semišovém či jiném textilním provedení, ke slovu se dostává i provokativní latex a kůže. A s čím je nosit? Inspirujte se u těchto stylových žen!

Se sakem nebo šatovkou

Saka a dlouhé vesty s výraznými klopami jsou univerzální stálicí našeho šatníku. Dají se nosit na holé tělo a zapnuté vytvářejí dojem šatů. Co k nim nosit v zimě? No přeci jedině over knee boots!

 

S pleteninami

Dlouhý svetr nebo pletené šaty jsou pro tento look naprosto ideální. Své o tom ví i jedna z nejobsazovanějších topmodelek a stylová ikona Bella Hadid.

 

S odvahou

Co k nošení kozaček nad kolena potřebujete nejvíce? Není to ani svetr, ani mini a dokonce ani punčochy ne! Je to jednoznačně odvaha a touha experimentovat, která rodí neotřelé a neočekávané kombinace, které jednoznačně zaujmou a strhnou na sebe pozornost.

 

Vysoké s dlouhým

Jak své nohy ještě více protáhnout do nebes? S dlouhým kardiganem nebo kabátem, který vysoké kozačky skvěle doplní.

 

 

S denimem

Že je denim materiál vhodný jenom na léto? Nesmysl, s over knee boots ho skvěle vynosíte i na podzim a v zimě!

S mini

Připadáte si v minisukni jako nahá? S vysokými kozačkami tento pocit jako mávnutím kouzelného proutku rázem zmizí.

 

S mikinou

Kombinace, která je za nás jednoznačně nejvíc trendy? Over knee boots & oversized mikina! Nejvíc nás baví kombo podpatky & mikina s kapucí. Troufnete si? My rozhodně ano!