Olivier Rousteing 

Kreativní ředitel módního domu Balmain Olivier Rousteing je proslulý tím, že se rád obklopuje hvězdami. Mezi ně často patří například Rosie Huntington-Whiteley, Rihanna nebo Kendall Jenner. Hlavní múzou mu ale už od samotného začátku je Kim Kardashian. Olivier přiznává, že kromě vzájemného přátelství, je Kim nekonečným zdrojem jeho inpirace. A je zcela jasné proč. Nikomu jinému identita značky nepasuje tak dokonale, jako samotné Kim.

Karl Lagerfeld

Ani designér jednoho z nejzásadnějších módních domů Karl Lagerfeld se neobejde bez své múzy. Momentálně je jí herečka Kristen Stewart, která se s poslední kampaní na novou kabelku Gabrielle stala tváří značky Chanel. To, že je mimořádnou múzou, se  potvrdilo ve chvíli, kdy ji Karl obsadil do svého krátkého filmu “Once and Forever”, kde Kristen hraje samotnou Coco Chanel. Kristen ale není jedinou Karlovou múzou. V minulosti jí byly například Kendall Jenner, Cara Delevingne nebo Ines de La Fressange, která byla jeho první inspirující dámou.

Marc Jacobs

Často se také opakuje vzorec přátelství a zdroje inpirace. A přesně podle něj funguje i designér Marc Jacobs a režisérka Sofia Coppola.  Ta režírovala nespočet Jacobsových kampaní, stala se dokonce i tváří jeho prvního parfému Daisy.  Marc a Sofia jsou svým přátelsvím doslova proslulí. Jen těžko budete hledat tak dokonale sehraný dream team. „Pokud jsou přátelství skutečná, trvají – přesně takhle je to jednoduché“, prohlásil Jacobs.