Sluneční brýle pro stylový konec léta!

/ Lenka Komrsková

Léto už se pomalu ale jistě blíží ke konci a je třeba prožít horké dny na maximum. Užijte si tedy ultimátní letní styling a pořiďte si super stylové sluneční brýle. Na které sázíme my?

Futuristické

Trendy ve slunečních brýlích momentálně hlásí come back do let 90. a dále, své pevné místo však má i opak – futuristické modely. Rozhodnete-li se pro brýle s barevnými skly, budete rovnou prezentovat trend v trendu.

Retro

Pro opatrnější povahy jsou tu retro kousky. Netroufáte-li si na extravagantní trendy, proč nezkusit bezpečné, léty ověřené tvary a neodvázat se alespoň s nimi? Zvolte třpytivé obroučky nebo dva trendy najednou – červenou a zvířecí print.

Úzké

Náš oblíbený módní trend co se brýlí týče je bez pochyby návrat do devadesátek aneb super úzké obroučky. Ovály, obdélníky, který tvar zvolíte je už jen na vás. Opět doporučujeme jít i do barevných skel, spolu s úzkými skly budou top.

Barevné

Méně praktický trend, zato jeden z největších letošního roku, jsou barevná skla a nejlépe i obroučky. Běžte do jakékoliv barvy a bude to správně. A co je na nich skvělé? Kvůli světlým sklům je skvěle vynosíte i na podzim!