Včerejší sněžení nás trochu zaskočilo. Nepříjemně. Ano, bílý prosinec a Vánoce jsou sice krásné, sníh ale není nic extra příjemného. Hlavně když musíte běhat po městě a ještě u toho vypadat, že máte všechno naprosto pod kontrolou. Potřebujete aby vám bylo teplo, ale abyste zároveň nevypadala jako panáček Michelin.

Ano, hlavně rána jsou nejtěžší. Vydat se z teplé postele do zimy je to, na co se nikdy netěšíme.

Jak se stylově obléct do té nejhorší zimy? Triky jako silonky pod džínami a body pod každým tričkem pro vás asi nejsou nic nového, ale díky těmto “schovaným” vrstvám budete vždycky v teple. Pak už stačí jen teplá šála a čepice. Pokrývku hlavy nevynechávejte. Bude vám díky ní mnohem lépe a navíc ochráníte jak svůj účes, tak vlasy samotné. Letos je navíc z čeho vybírat, takže výmluvy, že vám čepice nesluší, letos nefungují. Když navíc máte připravený stylový a ještě navíc teplý kabát, pak se na výpravu ven začnete těšit.

Nezapomínejte na barvy a také na to, že i v zimě si můžete vyhrát s módou. Zkuste vrstvit jak bundy, tak šaty, sukně a topy. Naše oblíbená kombinace je třeba rolák s košilí nebo dva různé svetry přes sebe. Nezapomeňte ani na to, že holé kotníky můžete stylově zahřát pomocí vysokých chlupatých ponožek, které klidně nechte vykukovat.

Prostě vymýšlejte, experimentujte a ničeho se nebojte.

Inspirujte se následujícími outfity. Nás moc baví.