1. kolo: Schnutí

Dvoudílné plavky mají tu výhodu, že jsou ušité z menšího kusu látky než ty jednodílné. To znamená, že nenasáknou tolik vody a schnou rychleji. Pokud je pro vás důležitá doba, kterou schnutí zabere, například při rychlé předpracovní koupačce, jsou pro vás určitě vhodnější ty dvoudílné.

jednodílné : dvoudílné
0 : 1

2. kolo: Opalování

Opalování je jedním z hlavních důvodů, proč se k vodě chodí. Samozřejmě že jde i o to, smočit se a osvěžit se v průběhu horkého letního dne. Milujete ten pocit, když kůže vsakuje vitamín D a pak z pláže odcházíte jako snědá kráska? Pokud nechcete být exotická princezna se sejratým pupíkem, zvolte plavky dvoudílné a nejlépe s bokovým spodním dílem. Další bod pro dvoudílné dámské plavky.

jednodílné : dvoudílné
0 : 2

3. kolo: Kamufláž

Pokud jste nestihla zhubnout do plavek tolik, kolik jste měla původně v plánu, budete se u vody cítit komfortněji v plavkách jednodílných. Ty totiž zakryjí povislé bříško a celkově dokážou vykreslit víc sexy siluetu. Nebo naopak – pokud byste ráda zvětšila například obvod hrudníku, většina jednodílných plavek má kapsičky pro vycpávky, jejichž velikost zvolíte podle potřeby. První bod pro jednodílné.

jednodílné : dvoudílné
1 : 2

4. kolo: Kreace

Co se týče trendů ve světě plavek, nezáleží na kolik kusů jsou rozdělené – ve výsledku jde jen o to, jak jsou zajímavé a originální. Ve středu módní pozornosti jsou asymetrické střihy, průstřihy, barevné vzory nebo naopak strohý minimalismus. Zkrátka každá nápaditá a neotřelá kreace je vítána. A tu lze aplikovat na jednodílných i dvoudílných plavkách, a proto získávají bod obě tyto kategorie.

jednodílné : dvoudílné
2 : 3

Výsledek utkání

Jak náš souboj plavek dopadl? Dvoudílné těsně vyhrály (o prsa), nakonec ale stejně nejvíc záleží na vašem vkusu a zvláště na pocitu, který ve vás plavky vyvolají, když je máte na sobě. Takže si vyberte slušivé dámské plavky, které vám padnou a hlavně vám udělají radost.