Sportovní kousky, které máme na svém wishlistu

/ Redakce

Sportovní oblečení už dávno nemusí znamenat obnošené tepláky a šusťákovku. Funkční prádlo a módu nabízí v dnešní době i luxusní módní domy a modelky v nich běžně potkáváme na ulicích. Jaké jsou top kousky, které si tuto sezónu můžete pořídit?

Chrome Blush kolekce od Nike

Světle růžová je asi nejvíc hip barvou tohoto roku. Není proto divu, že kolekce o 31 kouscích značky Nike se skládá hlavně z odstínů této barvy. Najdete v ní třeba zkrácenou mikinu, legíny nebo růžové tenisky a my toužíme naprosto po všem!

 

Y-3 x Adidas

Pokud jste někdy navštívili některou z legendárních pražských rave nebo techno party, pravděpodobně jste narazili na mladé lidi oblečené ve sportovním oblečení, kšiltovkách a vintage teniskách. Nová kolekce Adidas, která vznikla ve spolupráci se značkou Y-3 a obsahuje i návrhy slavného Yohjiho Yamamota, vypadá jako jejich víc high fashion verze. Těžko uvěřit, že by ji někdo chtěl nosit na cvičení a ne třeba na večírek nebo do práce.

 

HUNTR

Oblečení od australské značky se u nás zatím sehnat bohužel nedá, ale nádhernými nátělníky a šortkovými sukněmi se můžeme alespoň kochat.

Wemove

O české značce Wemove jsme už psali. Pokud chcete podpořit domácí produkci, libujete si v minimalistických designech a rozhodující je pro vás pohodlí a kvalitní zpracování, budete je milovat. Jejich legíny jsou skvělé na cvičení, nátělníky můžete nosit i během volného času.