Chrome Blush kolekce od Nike

Světle růžová je asi nejvíc hip barvou tohoto roku. Není proto divu, že kolekce o 31 kouscích značky Nike se skládá hlavně z odstínů této barvy. Najdete v ní třeba zkrácenou mikinu, legíny nebo růžové tenisky a my toužíme naprosto po všem!

 

Y-3 x Adidas

Pokud jste někdy navštívili některou z legendárních pražských rave nebo techno party, pravděpodobně jste narazili na mladé lidi oblečené ve sportovním oblečení, kšiltovkách a vintage teniskách. Nová kolekce Adidas, která vznikla ve spolupráci se značkou Y-3 a obsahuje i návrhy slavného Yohjiho Yamamota, vypadá jako jejich víc high fashion verze. Těžko uvěřit, že by ji někdo chtěl nosit na cvičení a ne třeba na večírek nebo do práce.

 

HUNTR

Oblečení od australské značky se u nás zatím sehnat bohužel nedá, ale nádhernými nátělníky a šortkovými sukněmi se můžeme alespoň kochat.

Wemove

O české značce Wemove jsme už psali. Pokud chcete podpořit domácí produkci, libujete si v minimalistických designech a rozhodující je pro vás pohodlí a kvalitní zpracování, budete je milovat. Jejich legíny jsou skvělé na cvičení, nátělníky můžete nosit i během volného času.