Velké pánské sako 

Věděla to už Coco Chanel – pánské šatníky skrývají ty největší poklady. Saka podléhají různým trendům, ale to pánské se zase tolik nemění a ženám sluší. Ano, mluvíme o oversize střihu, který je pohodlný a chic. Tak se nebojte zainvestovat do tohoto kousku a rovnou pro něj směřujte do pánského oddělení!

Světle modré džíny

Není tomu tak dávno, co jsme se slavným světlým mrkváčům smáli. Na starých fotkách nám nedělaly zrovna nejlepší službu. Jak je ale vidět, něco na nich prostě je. Naše skříně se jimi zase plní a zdá se, že je nesundáme ještě nějakou dobu. Takže i kdyby se zase na nějakou dobu z módní scény ztratily, určitě se jich nezbavujte. Jejich čas znovu přijde.

Kalhoty s puky

Další položka, kterou jsme si “ukradli” z pánského repertoáru. Formální kalhoty se sklady vypadají skvěle ke všemu a za jakýchkoliv okolností. Trendy look vytvoříte s bílými teniskami. Béžové, černé a tmavě modré se vám ve skříni neztratí a třeba je jednou bude nosit i vaše dcera.

Midi sukně

Midi sukně nikdy nevychází z módy. Je totiž naprosto imunní vůči všem trendům a pohnutkám módních expertů a profesionálů. Jednoduše klasika k pohledání. Stačí prostě měnit svršky, které k midi sukni oblékáte a kombinace vám nikdy nedojdou.

Loafers

Polobotky či mokasíny můžete nosit celý život, podobně jako midi sukně – ideálně si je na sebe vezměte dohromady. Jednoduché černé můžete obout kamkoliv a vždy budete vypadat stylově. Je to jeden z kousků, které vás opravdu nikdy nezradí a nebudou vás z něj bolet nohy, což je jejich velké a významné plus!

Foto: Pinterest