Street style report z London Fashion Week Men’s

/ Redakce

Další léto, další měsíc pro představení nové pánské módy na fashion weeku, který odstartoval v Londýně. A ačkoliv byl tento týden módy méně početný, co se světoznámých návrhářů týče, měli jsme alespoň možnost vidět experimenty méně známých designérů, které rozhodně stály za to. Zapomínat se ovšem nesmí ani na street style, jenž je nedílnou součástí každého FW.

Ledvinka hitem číslo jedna

Ze street style fotografií lze snadno rozpoznat, který doplněk se stal naprosto klíčovým – ledvinka. Ta je módním hitem už nějakou dobu, její popularita ale stále neklesá. Módní domy jako Gucci, Balenciaga nebo Supreme udělaly z doplňku hlavní trend posledních sezon. Ani v londýnských ulicích proto nechyběl a naopak dominoval!

Vrstvení jako základ

Více je více. Influenceři, blogeři i módní editoři to vědí. Proto jsme mohli na ulicích vidět vskutku pestrou škálu navrstvených modelů, které vypadaly velmi vkusně, streetwearově i chic. Pravda, do teplých dnů se moc nevyplatí, ovšem v zimě je vrstvení k nezaplacení. Chce to mít určitou dávku osobního stylu a trochu citu. Základem je ovšem nebát se riskovat. Inspirujte se.