Pudrové tóny

Klasický elegantní look byl sázkou na jistotu pro všechny pozvané, které pro výjimečnou událost zvolily odstíny pudrové, nude či béžové. Střih a typ šatů si pak každá zvolila po svém, stejně jako intenzitu monochromatického looku. Oprah Winfrey sladila vše do jednoho tónu, zatímco Troian Bellisario z Pretty Little Liars sáhla po zlatých botách.

Výrazné barvy

Ne každá významná osobnost vyznávala neutrální outfity. Spousta žen se rozhodla oslavit královské spojení Meghan a Harryho bujarou selekcí barev. Jednu z nejvýznamnějších barevných kombinací si beze sporu oblékla Amal Clooney, která zazářila v sytě žlutých midi šatech. Kromě intenzivních tónů na svatbě zaujalo také hravé zdobení a vzory, rovněž plné duhových odstínů.

Květinové vzory

Flowers for Spring? Když je královská svatba plná květinových vzorů, pak už se o něm nedá skutečně absolutně pochybovat. K jaru prostě patří, jedná se o naprosto basic jarní vzor a je nespočet možností, jak ho pojmout. Carey Mulligan se rozhodla pro čisté a decentní retro květiny, zatímco Lady Kitty Spencer sáhla po opulentních šatech Dolce & Gabbana.

Jemné pastely

Balanc mezi výraznými barvami a pudrovou neutralitou přinesla další skupina lidí, která si na vlně bezstarostného jara vyrazila na svatbu v něžných pastelových odstínech, mezi nimiž dominovala baby blue, ale i limetková. Tu si zvolila Meghanina matka Doria a přírodnímu tónu neodolala ani královna Alžběta II., jen v hravějším provedení, jímž je také známá.

Klobouky a fascinátory

Klasika všech klasik, která je doplňkem číslo jedna na královských svatbách a britských eventech jako takových, nemůže v našem výčtu trendů chybět a všichni ji velmi dobře známe. Jedná se o dominantní doplňky do vlasů – fascinátory a klobouky. Najdete je napříč všemi trendy, jež jsme zaznamenali, tak se zase vraťte o kousek výš do dalších galerií a vyberte si své absolutní favority. Najdete tam pouze jeden outfit, jehož součástí není žádná pokrývka hlavy!