Street style trendy, které si zamilujete

/ Redakce

Dochází vám nápady pro vaše každodenní outfity? Hledejte inspiraci z toho nejlepšího zdroje. A to ze samotných ulic světových metropolí. Zaručujeme, že tyhle street stylové trendy si jednoznačně zamilujete!

Nový trench coat

Nudí vás představa nosit už několikátou sezónu béžový trench coat? Jednoduše ho vyměňte za lehký, denimový kabát. Ten bude skvělým trendy upgratem oproti béžové klasice. A jak ho kombinovat? Nejlépe s dalšími denimovými kousky!

Transparentní doplňky

Určitě jste si nemohli nevšimnout, že PVC materiály, obzvlášť ty transparentní, jsou letos trendem číslo jedna. Ulice se tak zaplavily plastovými kozačkami a kabáty. Pokud s tímto trendem teprve začínáte, doporučujeme jít na to postupně. Skvěle vypadá i samotná kabelka, nebo transparentní pásek, kterým jednoduše přepásáte sako nebo šaty.

Ugly shoes a sako

Ještě stále jste nepřišli na chuť “ošklivým teniskám”? Vyzkoušejte je v trochu jiné podobě – v kombinaci s lehce oversized sakem. Díky tomuto elegantnějšímu kousku celkový outfit vyvážíte. Kromě toho tenisky nebudou působit tolik robustně a třeba si je pořádně oblíbíte.