Uggly shoes

Tenisky, které byste před 2 lety nedali dobrovolně na nohy. Nyní dobývají svět i přehlídková mola. Tady platí jedine: Čím horší tím lepší! Samozřejmě, mluvíme trochu s nadsázkou, ale nehezkého vzhledu se designéři určitě nebojí.

 

Axel Arigato Tech Runner

Platforms

Letos přibývaji platformy v celé řadě tenisek, od Vans, přes Pumu až po Adidas a Nike. Nevyhnula se jim ani značka FILA, která spolu s 90’s slaví velký comeback! Dobrá zpráva je, že máte-li rádi platformy, vyberete si u všech sportovních značek i top návrhářů!

FILA Disruptor

Bílá nade vše

Nestárnoucí klasika, která je i letos velkým trendem – bílé sneakers. Nejsou to nejpraktičtější boty, o tom žádná, ale vypadají tak chic! Na tom se designová elita vždy shodne. Tenisky se slavným japonským návrhářem Yoshi Yamamoto potěší srdce každého minimalisty.

 

Y-3 SHISU SUPERFOOTWEAR

Netradiční materiály

Flitry ale také semiš nebo různé nevšední materiály jsou tento rok rozhodně v kurzu. Stačí si v podstatě vybrat jakýkoliv váš oblíbený materiál a vsadíme se, že v něm najdete váš model snů. Nebojte se výrazného třpytu, je opravdu velmi trendy a my to milujeme.

 

PUMA Basket Platform

Color blocking

Pastelové barvy se staly hitem – a samozřejmě nejen na holčičích teniskách! Tak se neomezujte a vyberte si takové sneakers, které se k vám budou hodit nejlépe. A neomezujte se! Skvěle pak oživíte i ten nejobyčejnější outfit a dostanete spoustu poklon.

NIKE WMNS AIR