Caro Daur

Caroline Daur je jedna z nejvýraznějších streetstylových osobností na Instagramu. Tato blogerka z Německa, které je pouze 22 let, zde má přes 1,3 milionu fanoušků. Mimo to, že svůj stylový život sdílí na sociálních sítích, tak se účastní i módních přehlídek. V minulosti šla přehlídku v duchu mileniálů pro dům Dolce & Gabbana, se kterou cestovala do Londýna, Šhangaje, Miami nebo Paříže, kde se setkala i s Kate Moss. Jejím poznávacím kusem oblečení jsou většinou výrazné doplňky s logy, velké svetry a plédy a výrazné odstíny červené a růžové.

Irina Lakicevic

Pokud hledáte novou inspiraci a vyznáváte minimalistický styl, Irina Lakicevic vám poradí. Irina, původem z Norska, momentálně žije v Londýně, kde je šéfredaktorkou magazínu Mint Journal. Nejvíce na sebe upozorňuje především v období fashion weeků, kde ji všichni obdivují za osobitost a styl. Nejraději nosí perfektně padnoucí košile, pantofle a kabáty od předních módních domů jako například Céline.

An ode to Phoebe Philo’s tenor #goodbye2017

Příspěvek sdílený Irina Lakicevic (@irinalakicevic),

Monday we are seeing eye to eye ?? #mood #style #fashion #streetstyle #photooftheday

Příspěvek sdílený Irina Lakicevic (@irinalakicevic),

Paloma Elsesser

Paloma Elsesser je většinou součástí přehlídek jako “plus-size” modelka, ale zároveň jsme ji letos mohli najít i v předních řadách jako pozorovatelku, například na přehlídce Fenty x Puma nebo na přehlídce Helmut Lang’s Seen by Shayne Oliver. Její osobitost září z každé fotky, takže je v podstatě jedno, zda na sobě má večerní šaty nebo tričko a džíny do pasu. Obojí zároveň popisuje její styl, který je nevyhraněný, proměnlivý, ale i tak oslnivý.

Diletta Bonaiuti

Italská stylistka, která miluje klasiku se smyslem pro detail. My zároveň milujeme i její vždy perfektní účes.

Ursina Gysi

Tato švédská stylistka je mistryně kombinací pohodlných kousků s velkými značkami. Její Instagram se také vyznačuje kolážemi outfitů s uměním a designem.