Červená, okrová, nebo khaki k podzimu neodmyslitelně patří. V hlavní roli se letos ale ponese naprosto nečekaná barva – stříbrná! Dovedete si ji ve svém šatníku představit? Že ne? Přesvědčíme vás o opaku! Tahle metalická barva má jako jedna z mála barev dokonalou schopnost. Oživit a rozzářit i ten jinak nejobyčejnější outfit. Už na poslední přehlídce Chanel jste mohli vidět, jak magicky dokáže působit. Rozhodě se nemusíte oblékat od hlavy až k patě ve stříbrné, naopak. Stačí málo a výsledek bude maximálně efektivní. Jak ji nosit a s čím ji kombinovat?

Detaily v hlavní roli

Jestliže máte z téhle barvy máte obavy, začněte tím nejmenším. Detaily. Stačí vyměnit zlaté šperky za stříbrné. Například maxi náušnice, které jsou také hlavním trendem. Kromě toho také podtrhnou jakýkoliv jednoduchý outfit. Stejně tak bude fungovat pásek, výrazné hodinky nebo brož.

Zaostřeno na boty

Myslete na to, že stříbrná je nová černá a obujte se do bot v metalické barvě. Uvidíte, že rázem budete středem pozornosti. Nejlépe vypadají právě klasické ankle boots. Skvěle vypadají k maxi šatům, business looku, ale i ke klasickým džínám.

Kabelka jako objekt touhy

Pokud bychom si měli vybrat jen jednu věc ve stříbrné barvě, byla by ji jisto jistě kabelka. Nic jiného pak už není třeba.

Sukně nebo kalhoty?

Klidně obojí! Uznejte sami, že metalická plisovaná sukně vypadá stejně dokonale, jako kalhoty. Ty budou skvělou a odlehčenější variantou od klasického denimu. Jdete do nich?