Zlomová myšlenka

Stříbrné šperky osázené bílými diamanty jsou už samy o sobě perfektním tahákem. Výsada Hot Diamonds však tkví hlavně v dostupnosti unikátních kousků. Značka, jež vznikla v roce 1986, staví na myšlence dopřát luxusní diamantové šperky všem, kdo po nich zatouží. To znamená, že vás téměř stoprocentně překvapí nízká cena, která však nesnižuje kvalitu ani design luxusního kousku. Taky po vstupu na britský trh v roce 2001 nastal poprask, jenž měl za následek pozici nejprodávanější šperkařské značky v Anglii, jíž je dodnes. Dech beroucí kolekce z rhodiovaného stříbra s diamanty za více než příznivé ceny si však můžete užít i u nás.

Diamanty pro všechny!

Každá žena chce mít na sobě diamanty, a jestli má toho správného muže po svém boku, chce jí opulentní luxus dopřát. S Hot Diamonds můžete plnit sny velmi jednoduše – a to komukoliv, tak proč ne i sobě samé? Značka získala několik cen a nechala za sebou i giganty, jako je Pandora, Swarovski či Michael Kors. Momentálně se pyšní prodejem ve více než 50 zemích světa a najdete ji dokonce i v duty free shopech na mezinárodních letištích.

Jaké jsou kolekce?

Hot Diamonds nabízí velké množství kolekcí a různorodých designů, aby si vybral opravdu každý. Na modelech pracují přední designéři a vybrat si můžete šperků na všechny příležitosti – od každodenního nošení až k red carpet eventům. Které kolekce a kousky jsme si zamilovali my?

Classic

Písmena zbožňujeme. Ve spojení minimalistického stříbra a drobných diamantů v kolekci Classic o to více. Klidně jich navrstvěte hned několik najednou a volte i jiné významy, než jen vaše jméno!

Anais – polodrahokamy

Kolekce Anais se pyšní skládanými přívěsky. Nám ale nemohly uniknout ani šperky z polodrahokamů. Na webu můžete prozkoumat i jejich významy. Nám se nejvíce zamlouvá modrý topaz, granát, peridot nebo achát. Neodmítejte ale ani citrín, měsíční kámen, ametyst a další.

Adorable

Propletená srdce a láskyplné motivy, zamilovaní nebudou váhat u kolekce Adorable. Vyberte si i z kousků v barvě růžového zlata a mějte svou lásku neustále při sobě. Alespoň symbolicky!

Bliss

Jemné řetízky s přívěsky s významem jednoznačně patří mezi naše favority. V kolekci Bliss milujeme motivy romantického měsíce, podkovy pro štěstí, třpytivé hvězdy, ale i křížky, které už se spíše staly módním symbolem.

Paradise

Modely z kolekce Paradise, jež seženete i v barvě růžového zlata, sklízí enormní úspěch. Basic motiv květin aktuálně funguje zkrátka všude. Přidejte ještě diamant a o hit je postaráno!

Silhouette

Geometrické tvary vedou ve světě módy už nějakou sezonu. Trojúhelník zbožňujeme ze všech nejvíce a ideu drobných šperků také. Klidně si pořiďte rovnou celý set z kolekce Silhouette.

Emozioni

Kreativní řada Emozioni získala v Británii ocenění za šperkařskou kolekci roku 2015. Emozioni však není jen o skládaných přívěscích, tak se porozhlédněte třeba i po stylových náramcích!