Růžová a červená

Kde jsou ty časy, kdy kombinace růžové a červené znamenala módní tabu. V poslední době se tyto dvě barvy objevují pospolu na mnoha přehlídkách a nechybí ani v oblíbeném street stylu. Pierpaolo Piccioli, kreativní ředitel labelu Valentino, dokázal, že červená s růžovou mají stále co nabídnout a proto ji zasadil do své kolekce pro rok 2017. To samé učinila i značka Dolce & Gabbana, Sies Marjan nebo Isabel Marant, která na tuto kombinaci vsadila v jarní a letní kolekci 2018.

Pastel a pastel

Pastelové barvy se stávají hitem číslo jedna. Přehlídky jarních a letních kolekcí 2018 jsou toho jasným důkazem. Victoria Beckham, Versace, Chanel, Jason Wu, Blumarine, Veronique Leroy, Delpozo – ti všichni předpověděli nebo spíše nalinkovali budoucnost trendu jemných a éterických odstínů. Již nyní se v hojné míře objevují na ulicích a neměly by chybět ani ve vašem šatníku.

Sytě žlutá a modrá

Toto léto se nemusíte bát vystoupit z davu. Svůj postoj, co se módy týče, můžete vyjádřit i kombinací zdánlivě nesourodých barev – jako je právě kanárkově žlutá a modrá. Ač se na první pohled může zdát, že tyto takto výrazné barvy k sobě vůbec nepasují, opak je pravdou. To ostatně dokazují i outfity na týdnech módy, kdy nám své vlastní pojetí tohoto mixu předvedla značka Fashion East nebo Marni. Jestliže si přejete být na ulici nepřehlédnutelní, tyto dvě barvy jsou správnou cestou, jak toho docílit.

Bílá, bílá a zase bílá

Minimalismus se vrací a spolu s ním i jedna z nejdůležitějších barev nadcházející letní sezony: perleťově bílá. Sladit ji můžete prakticky s čímkoliv a vždy budete vypadat šik. Letos ale nejvíce zabodujete v celo-bílém looku. Nebojte se ho, kila navíc vám nepřidá, jen si dávejte pozor při jídle (a vlastně při čemkoliv) a klidně vsaďte na tuto jednoduchý a nadčasový styling . Pokud si ovšem na all-white kombinaci netroufáte, můžete outfit doladit jinak barevnou kabelkou, botami nebo topem.