Momentálně se nejraději inspirujeme v minulosti. Proč? Protože z nějakého zvláštního důvodu se lidé v 80. a 90. letech oblékali naprosto dokonale.

Jednoduchost, pánské prvky, kudrnaté vlasy, přirozený make-up. Julia Roberts prostě věděla, jak se stát módní ikonou divokých devadesátek. A my se musíme ptát, můžeme být alepsoň na jeden den stejně styloví, jako Julia?

Odpověď. Ano. Bez problémů. Vsadíme se, že všechno, co potřebujete, už máte dávno doma. Tyhle outfity jsou podle nás ty nejlepší. Musíte je vyzkoušet už zítra.

Od hlavy (vlasy included) až po paty je tenhle outfit naprosto dokonalý. To nejlepší? Všechno, co na něj potřebujete, už máte doma.

Bílý rolák, černý kardigan, vintage levisky a kovbojské boty. Nesmrtelná kombinace, která vám bude slušet dnes i za dvacet let. 

Jak nosit pánský oblek jako profík? Přesně takhle! Julia ví, že půjčit si oblek z pánského šatníku, je jedna z nejchytřejších a nejstylovějších věcí, které můžete udělat.

Tady trošku podvádíme. Tenhle outfit je totiž z filmu Notting Hill. Není to ale to naprosto nejlepší, co jste kdy viděli? Černý baret, úzké brýle, boty Vans na platformě a dokonalá kožená bunda.