Šaty v záplavě velkého cardiganu

Styl Seleny Gomez se nám v poslední době opravdu zalíbil. Je ženský, jemný a přitom aktuální i originální. Pokud řešíte dilema, co si obléct k jarním šatům, přehoďte přes ně obří cardigan. Look neformálně doplňte teniskami a budete se cítit i vypadat skvěle.

Pro zmrzlé povahy

Pokud je vám pořád ještě zima a na šaty se rozhodně necítíte, zkuste tenhle outfit – rolákový svetr a přes něj sako, aby vám ráno nebyla zima. K tomu si oblékněte cool kalhoty s vysokým pasem. Doplňte ledvinkou hozenou přes rameno, což je super trendy prvek!

Puffer bunda na jaro

Aktuální období je také ideální na kombinování kousků, které jsou normálně určené pro úplně jiné sezony. Jarní šaty a zimní puffer bunda? Proč ne? Co se detailů týče – na nohy velké tenisky a na oči sluneční brýle? Podle nás top kombinace!

Rolák pod košilí jinak

Rolák pod košilí není žádná nová kombinace, naopak jde o osvědčenou klasiku. Rolák pod klasickou košili si prostě musíte alespoň jednou v životě obléct a právě teď je na to ideální počasí. K takovéhle kombinaci se skvěle hodí nějaké netradiční a hravé kalhoty, tak se odvažte.

Černá a bílá

Bílé tričko s černými skinny džínami známe – a nosíme asi úplně všichni. Proč to ale nezkusit naopak? Bílé mom jeans by vám v šatníku neměly chybět. V čem o víkendu na trhy? Tento outfit je na ně jako dělaný. K tomu do ruky košík a přes rameno síťovku a jste trendy a eco zároveň!

Foto: Pinterest, glamour.de