Ať už patrříte mezi ty, pro které je sukně jen sezónní zálěžitostí na léto a k moři, nebo ty, které se sukní a šatů neumí vzdát ani na podzim a v zimě, tipů na to, jak sestavit nový a zajímavý outfit není nikdy dost. No ne?

Díky stylovým Dánkám je vrstvení kalhot pod sukně a šaty zase cool záležitost. Takže pokud jediné, co si v zimě pod sukni dokážete představit jsou punčocháče, máte nový trik do zásoby. Díky džínám vám bude teplo i v těch nejletnějších šatech, takže jim takhle snadno můžete prodloužit život.

Pokud vás trápí to, že sukně ani šaty nevypadají dobře pod dlouhým kabátem nebo nevíte, jak je k zimním bundám nosit, pak věřte, že nemusíte. Stačí obout třeba boty na podpatku nebo nechat kabát volnější nebo úplně rozepnutý (to samozřejmě není na ty nejchladnější měsíce ideální, ale vždycky si můžete pod kabát obléct ještě svetr a tlustou šálu). S krátkými bundami je to snadné. Letos si k sukním a šatům oblečte třeba krátkou péřovku nebo klasickou leteckou bundu.

Dalším oblíbeným trikem módních odborníků je obléct dvoje šaty na sebe, nebo si obléct přes šaty sukni. Budete tak mít spoustu nových možností a outfitů. Pod nebo přes šaty na ramínka se taky rozhodně nebojte obléct svetr, košili, halenku nebo rolák. k maxisukni se skvěle hodí svetry i mikiny.

Jedno je jasné. Nám letos šaty nebudou chybět ani v zimním šatníku. Co vám?