Anna Wintour, 67

Žádný seznam by nebyl kompletní bez Anny Wintour, ženy, která je už od roku 1988 šéfredaktorkou amerického Vogue. Se svým nestárnoucím mikádem a velkými slunečními brýlemi je jednou z nejvýraznějších módních ikon. Její styl je spíše konzervativní, ale vždy přidá nějakou barvu, celočerný outfit by si na sebe prý nikdy nevzala.

 

Iris Apfel, 96

Pokud se bavíme o starších ženách v módě, Iris Apfel bývá zmiňována asi nejčastěji. Bývalá interiérová designérka a módní ikona oslavila nedávno své 96. narozeniny a stále je nádherná a stylová. Je známá hlavně svými pestrobarevnými outfity a obrovskými výraznými brýlemi.

 

Anna Dello Russo, 55

Anna Dello Russo, která momentálně pracuje pro japonský Vogue, je street stylovou královnou. Její styl je stále neuvěřitelně mladistvý a neotřelý a inspiruje miliony žen po celém světě.

 

 

Carine Roitfeld, 63

Bývalá modelka a šéfredaktorka francouzského Vogue nyní vede vlastní časopis CR Fashion Book a nemohlo by se jí dařit lépe. Je krásná, úspěšná a přibývající roky jí jen prospívají! Její styl je nadčasový a velmi elegantní.

 

 

Helen Mirren, 72

Nestárnoucí ikona filmu i módy vypadá na filmových premiérách vždy tak nádherně a žensky, že by leckteré své mladší kolegyně mohla strčit do kapsy. Závidíme jí hlavně elegantní stříbrný účes.

 

 

 

Susan Sarandon, 70

Další z hereček, které stárnutí svědčí, se loni objevila v módní kampani Marc Jacobs a ukázala, že krásná se nemusí rovnat mladá.