Současná doba zrovna nevybízí k nošení extravagantních modelů, když většina našich cest míří k pracovnímu stolu nebo do fronty na nákup. I v outfitu postaveném na základních kouscích se však můžete cítit výjimečně. A ten pocit se nyní rozhodně hodí.

Jednoduchost nade vše

Múza Karla Lagerfelda je dokonalou inspirací pro každodenní outfity s dávkou pohodlí a elegance. Kaia sází na nekomplikovanost, která funguje, i když zrovna nepatříte do kategorie supermodelek. Klasické modré džíny v rovném nebo lehce zvonovém střihu často páruje s converskami. Když už sáhne po kotníčkové obuvi nebo po lodičkách, našli byste je v e-shopech pod pojmem minimalismus. Její topy, saka, svetry i kabáty byste pak objevili v sekci základní kousky. Basic principů se drží i při volbě tónů – Kaia preferuje neutrální barevnou paletu s přírodními tóny.

Síla doplňků

Dcera Cindy Crawford se od své matky hodně naučila. Z každého kousku jsou patrné vlivy 90. let a hlavně nenucenost zkombinovaná se skvělým vkusem. Inspirujte se denimovými outfity a nepodceňujte sílu doplňků – Kaie nikdy nechybí sluneční brýle.