Kreativní myšlenka vznikla v jedné z londýnských kanceláří nejrychleji rostoucí společnosti prodávající luxusní zboží na webu matchesfashion.com. Jejich cíl? Vypořádat se z části se společenskou odpovědností a z části z touhy pomáhat potřebným.

Nedalo tomu mnoho a vznikla spolupráce mezi jednotlivými páry sestavenými pokaždé z ikonické modelky a talentovaného návrháře, kteří jsou nefalšovaní Britové. Nečekané kombinace a propojení mezi modelkou a návrhářem dalo světu jednu z nejkrásnějších kolekcí kašmírových svetrů! Dvojice talentovaných celebrit tvoří Bella Freud X Kate Moss Sweater, Christopher Kane X Poppy Delevingne Sweater,  Henry Holland X Dree Hemingway, Charlotte Olympia X Karen Elson, nebo Giles Deacon X Erin O’Connor s jejich červenými svetrovými šaty.

Není snad jediný svetr, který by nepodléhal nejméně jednomu z aktuálních trendůNapříklad spolupráce na svetříku s leopardem držícím ve tlamě pár legendárních lodiček návrhářky Charlotte Olympia představuje trend výrazných barev nositelných i v zimním období. Zkrátka, nemůžeme popřít, že se tu nesnoubí eklektičnost a pestrobarevnost trendy obuvi alá Charlotte Olympia a vtipnost a rafinovanost modelky Karen Elson, která této spolupráci propůjčila tvář.

Obdarujte tedy nejen sebe, ale i děti v tísni z nadace Save The Children, kterým poputuje neuvěřitelných 100% z ceny tohoto jedinečného kousku. Budete tak mít možnost pomoci dítěti k dosažení základního vzdělání a gramotnosti. Nebo to vemte jako průpravu s nadhledem a elánem na 18. prosince, kdy je vyhlášen Národní den vánočních svetrů!

 

kate-moss-co-design-charity-christmas-jumpers-1497272.640x0c

Bella Freud X Kate Moss sweater

kate-moss-co-design-charity-christmas-jumpers-1497273.640x0c

Henry Holland X Dree Hemingway Sweater

kate-moss-co-design-charity-christmas-jumpers-1497274.640x0c

Giles Deacon X Erin O’Connor Sweater Dress 

Foto: Archiv firem