Pro trendsettery

Značka Nike přišla tuto sezonu s novou pastelovou kolekcí tenisek, které jsou na leto jako stvořené! Původně bota na maratonské běhy se díky inovacím a novému designu změnila k nepoznání. Díky prodyšnému svršku se vám noha potit zaručeně nebude.

Bílé letní tenisky, které nesundáte ani u bazénu!

Pokud na léto volíte bílou barvu, tyto Nike by rozhodně neměly chybět ve vaší sbírce. Flyknit svršek kombinován s plastovým zapínáním z nich dělá super společníka hlavně na dovolenou. Žádné zavazování, prostě nazujete a jdete.

Sandálky i bez ponožek

Asi nejelegantnější žabky, jaké jste tuto sezonu mohli vidět. S efektem mořské pěny a s pohodlnou podešví – přesně takové jsou Adidas ADILETTE.

Na letní ranní běh 

Pokud rádi vyrážíte v létě ještě před prací na pár okruhů kolem parku, ultra lehké Nike Flyknit by mohly být tuto sezonu vaším nerozlučným společníkem.

High tech sneakers s chladivým efektem

Tenisky, které si přímo říkají o testování během velikého horka. Revoluční technologie CLIMACOOL od Adidas by je totiž měla každým krokem ochlazovat. S efektem otevřené ledničky nejspíš nepočítejte, ale rozhodně se připravte na nový pocit, jaký vaše nožky ještě nezažily.

Z pláže rovnou na párty

Pokud se chystáte na letní festival, potřebujete s sebou zabalit něco praktického, ale zároveň ultra moderního. Reebok si na letní sezonu přichystal přesně takovou kombinaci v podobě nových žabek MAGIC HOUR.