Nadšený a zcela plný dojmů dorazil Tom Ford z Benátek do New Yorku. Po fenomenálním triumfu byl Tom Ford na svém vrcholu. Minulý pátek patřilo filmové město Benátky právě Tomu Fordovi, který zde uvedl svůj nový thriller Noční zvířata, kde v hlavní roli uvidíme herečku Amy Adams. Amy zde ztvárnila majitelku výtvarné galerie, kterou popudí kniha jejího bývalého manžela, kterou náhodně nalezne na poště. Hlavním tématem filmu je věrnost a důležitost v nalezení lidí, kteří vám jsou blízcí a udržet si je. Do českých kin bude film uveden 24.11. a rozhodně si ho nenechejte ujít.

bez-nazvu

Po premiéře filmu Tom Ford spěchal do New Yorku, aby zde uvedl svou novou kolekci, která na rozdíl od konkurentů nepředstavuje jaro a léto, ale nadcházející podzim a zimu. Ano, byl to právě on, kdo na posledním módním týdnu prohlásil, že je čas udělat něco nového. Rychlost, jako se kolekce dostávají k zákazníkům, je v době internetu v podstatě okamžitá. Zákazníci nechtějí čekat a po právě prezentovaných šatech touží obratem. Tom Ford jim chce jejich požadavky splnit, a tak v New Yorku za přítomnosti velkých hvězd ukázal kolekci, kterou si přítomní mohli ihned koupit a vy můžete již nyní do jeho butiků si jeden z modelů pořídit. Už nemusíte čekat, co vidíte si ihned kupte. To je ukryto pod novým trendem show-now-buy-now.

14238359_1100571240028166_781260651318773346_n

Jak už bylo řečeno, na tuto výjimečnou událost dorazily skutečné hvězdy, které Tom Ford i velmi často obléká. Nechyběl herecký pár Tom Hand a Rita Wilson, herečka Julianna Moore, Uma Thurman, Baz Luhrmann, zpěvačka Rita Ora, ikonické a dnes už legendární modelky Cindy Crawford a Naomi Campbell. Významným hostem byla modelka a vdova po v lednu zesnulém Davidu Bowie Iman, které to velmi slušelo s úsměv, který dokazoval její návrat do života.

Iman

Iman

Naomi Campbell a Cindy Crawford

Naomi Campbell a Cindy Crawford

Rita Ora a Julianne Moore

Rita Ora a Julianne Moore

Tom Ford předvedl kolekci plnou prvků, na kterých postavil celou svou kariéru. Nechyběl hollywoodský třpyt, samet, výrazné kovové prvky a štíhlé siluety. V kolekci však najdeme i výrazné detaily splňující trendy letošního podzimu a zimy. Úzké pasy zdůraznil koženými opasky připomínající korzet, nechybí plisé, ani temné barvy. Celá kolekce je plná ženskosti, důmyslné elegance, svůdnosti i vytříbeného módního vkusu. Takový totiž Tom Ford prostě je. Celá kolekce ZDE.

A/W16-17

A/W16-17

Foto: Facebook.com/Tom Ford; Vogue.com