Michaela, šéfredaktorka

Paříž je vždy plejádou velkých domů jako Chanel, Hermés, Louis Vuitton, Dior. I když všechny tyto kolekce byly úchvatné, nějak jsem v nich ty své top modely nenašla. Kolekce Stelly McCartney mě zaujala svou vzdušností, kreativností, barevností. I když nejsem kalhotový typ, tento střih a vzor mě prostě baví. Svou vášeň pro šaty a růžové odstíny nezapřu, takže na mém listu se nepřekvapivě objevil model z kolekce Valentino. A další úžasné kalhoty se mi zapsaly do paměti. Černé z kolekce Chloé nemají chybu.

misa

Tereza, módní redaktorka

Tereze se moc líbí toto sako od Louis Vuitton. Přesně takové momentálně shání. Je to totiž snad ten nejuniverzálnější kousek. Do perfektního saka se určitě vyplatí investovat. Tohle tričko bylo po celém instagramu. Tereza nemůže jinak než s poselstvím Marie Grazie souhlasit více, takže tohle tričko DIOR je absolutní must have a to jistě nejen pro naši redakci. A samozřejmě ji zaujaly krásné růžové šaty Chanel. Tereza má růžovou ráda, jak přiznává. Je to prostě krásná barva a v těchto šatech se musí každá cítit jako víla.

tereza

Silva, módní redaktorka

Šaty z kolekce Louis Vuitton jsou dokonale rafinované a ta barva? Vypadá to, že černá začíná mít docela konkurenci..Nejlepší šaty na večer? Asi je Silva našla u Saint Laurent. Jen bude asi chtít jako doplněk skleničku Prosecca pro trochu odvahy. Do města, na pláž, na party..tyto šaty od Chloé snesou úplně všechno.

bez-nazvu

Anna, lifestyle redaktorka

Do bálých šatů z kolekce Sonia Rykiel se Anna doslova zamilovala na první pohled a snad kvůli nim začne mít ráda léto. Černé šaty od Miu Miu jsou pro Annu ideální na nějakou letní párty. Sukně Hermés – má jednu podobnou doma a nosila ji celé léto, a tuhle by určitě unosila rovněž:-).

anna

Foto: WWD