Michaela, šéfredaktorka

Gucci je značka, která mi byla vždy blízká. Od chvíle, co ji vede Alessandro Michelle je mou srdeční záležitostí. A tak nemohu ve svém výběru tuto značku opomenout. Jeho outfity připomínající tzv. styl “nerd” mě vždy ohromí. Pro kostkované sako bych vraždila. Dolce & Gabbana jsou pro mě často velmi extravagantní, ale jejich midi sukně nemají zkrátka chybu a k bílé košili neznám nic lepšího. MaxMara málokdy patří do mého hledáčku, ale pouzdrové sukně s vyšším pasem v mém užším výběru vždy skončí.

Gucci, Dolce&Gabbana, MaxMara

Gucci, Dolce&Gabbana, MaxMara

Silva, módní redaktorka

Silva by si přála přesně takovou “noční košili” jakou do své kolekce zařadila značka Fendi ! Můžete v klidu zaspat, vyrazit v ní rovnou ven a stejně budete vypadat skvěle. Černý overal MaxMara je must have v Silvině šatníku. I když jich má už hodně, tenhle s výrazným páskem by se ji opravdu hodil. Kdy už budou Vánoce? Silva si nemůžu vybrat jeden model. Nejraději by měla celou kolekci Marni! Je dokonalá, tady by Silva brala opravdu všechno!

silva

Anna, lifestyle redaktorka

Anna miluje sukně áčkového střihu i blůzy podobné té od Fendi. Vypadá to vždy žensky a můžete je nosit k podpatkům i teniskám. Dalším must have pro Annu jsou modré šaty od Salvatore Feragamo. Nabírané rukávy má Anna ráda a ta kombinace dvou modrých ji hodně baví. Třetím do party jsou černé šaty Botega Veneta. Košilové šaty Anna prostě miluje, je to klasika, která se dá nosit na mnoho způsobů.

Salvatore Ferragamo, Bottega Veneta, Fendi

Salvatore Ferragamo, Bottega Veneta, Fendi

Tereza, módní redaktorka

Tereza miluje trend pyžam na ven! Proto se ji hrozně líbí šaty Fendi. Ikonický moment v rámci přehlídky Bottega Veneta, kdy na molo vyšly Gigi a Lauren, jsme si zamilovaly všechny i díky kompletu, který měla mladší z dvojice na sobě. Tereza miluje růžovou. Versace model, který vynesla božská Naomi je dokonalý. Svetřík by Tereza zaručeně unosila.

Bottega Veneta, Fendi, Versace

Bottega Veneta, Fendi, Versace

Foto: WWD