Michaela Hošková, šéfredaktorka

Jsem velkou obdivovatelkou značky Delpozo, která je v naší zemi málo známá. Nicméně její kolekce jsou mimořádně zajímavé, hluboce kreativní a většinou oversize, což se mi líbí. K jaru patří květiny, detailní aplikace, svěží výrazné barvy. To tato značka bezesporu splňuje. Neodolala jsem a vybrala si hned dva modely.

Delpozo S/S17

Delpozo S/S17

Nejsem zastánkyní zavinovacích šatů, ale ty džínové v podání Caroliny Herrera společně s bílou košilí tvoří dokonalý outfit. Michael Kors se vždy dostane do mého hledáčku. Jeho nová kolekce kabelek a bílá košile s volány se nedaly přehlédnout.

Carolina Herrera a Michael Kors S/S17

Carolina Herrera a Michael Kors S/S17

Tereza Spilková, módní redaktorka

Tereze by návrhářky sestry Olsenovy mohly poslat úplně všechno? Elizabeth and James je prostě “on point”. Ale především světle růžový svetr, ten by Tereza nesundala celou zimu. Příští sezónu ovládnou nové materiály. Samet a satén budou všude. Victoria Beckham zariskovala, ale vyplatilo se. Tento sametový komplet Tereza prostě potřebuje. A do třetice Vera Wang a ty nejlepší rukávy a odkrytá ramena. To je další must have. Opravdu, ale opravdu tenhle model nutně musí Tereza mít.

Victoria Bekcham, Vera Wang, Elizabeth and James S/S17

Victoria Bekcham, Vera Wang, Elizabeth and James S/S17

Anna Basiková, lifestyle redaktorka

Anička by zatoužila po černých šatech od Vera Wang. Miluje tento jednoduchý styl, i když šaty vypadají jednoduše, jsou dost sexy a ten zip je bomba. Černé sako Donny Karan je prostě klasika. Bílé šaty Oscar de la Renta, do těch se Anička naprosto zamilovala, jsou jednoduše kouzelné. Maxi šaty by nejraději nosila celé léto, hodí se na romantickou večeři i couraní po městě.
Donna Karan, Oscar de la Renta, Vera Wang S/S17

Donna Karan, Oscar de la Renta, Vera Wang S/S17

Silva Arsenie, módní redaktorka
Silva by ráda košili od Alexandra Wanga, která by byla super s high waist jeany pro každodenní casual outfity. Koženou sukni od Toma Forda, která je víc, než jen černá. A i Silva se nadchla pro kolekci Victorie Beckham a do svého šatníku by ráda pověsila sametově bílé oversized šaty pro řádnou revoluci stylu.
Alexander Wang, Tom Ford, Victoria Beckham S/S17

Alexander Wang, Tom Ford, Victoria Beckham S/S17

Foto: Facebook.com; WWD