Seznamte se s novou kolekcí německé značky Bogner  pro jaro léto 2014. Kolekce je rozdělena do několika samostatných linií, a to – Sônia Bogner, Bogner Woman, Bogner Man, Bogner Fire+Ice, Bogner Après Sport a Bogner Sport. Vyznačuje se precizním zpracováním, funkčními detaily především kvalitními materiály. Kolekce má dynamický vzhled s elegantním, sportovním nádechem. Perfektní a čistý design z ní činí ideální volbou pro aktivní ženy a muže, kteří chtějí kombinovat nejvyšší kvalitu s módní individualitou.

Topmodelka Denisa Dvořáková se stala tváří lini Sônia Bogner. Exklusivní designovou kolekci, která je určená pro šarmantní ženy, navrhuje manželka Willyho Bognera již několik desítek let.

Denisa Dvořáková na sebe upozornila již v roce 2006, když vyhrála soutěž Elite Model Look. Po soutěži se začala objevovat na titulních stránkách módních časopisů Vogue Italia a Dazed & Confused. Jako modelka předvádí modely od řady světových návrhářů včetně Versaceho, Chanel, Karla Lagerfelda, Fendi, Christiana Diora, Johna Galliana a Valentina.

Stala se také tváří firemních kampaní Dolce & Gabbana, Versace Jeans a Chloé a pózovala před objektivy světových fotografů Maria Testina či Stevena Kleina.

Foto: Archiv značky Bogner, Pinterest.com