Toužíte po krásném dekoltu? Noste řetízky!

/ Redakce Foto: Pinterest, Fashion Me Now

Čím více, tím lépe! Je to zkrátka trend, který je dobré následovat, protože sezona si to nejen žádá, ale navíc vypadá dobře.

Letošní rok je rokem zlatých výrazných šperků. Nejprve to byly náušnice, prstýnky, náramky a teď jsou to náhrdelníky. Jestli tedy milujete šperky a bez náušnic nebo prstýnku byste nikdy nevyšla z domu, pak je tento trend přímo pro vás. I my ostatní, kteří šperkům normálně příliš neholdujeme, bychom ale letos mohli vzít alespoň několik kousků na milost. Protože zlaté náhrdelníky zkrátka vypadají vážně dobře.

Jak se říká, dokonalost je v detailech a v případě šperků to bez pochyby platí. Jestli tedy máte pocit, že malý náhrdelník nemůže nic moc změnit, pak jste na omylu. I malý řetízek dokáže outfit dotáhnout k dokonalosti. Šperky zkrátka působí, že jste si dala ráno extra práci.

Ten, kdo má k outfitu ještě i dokonale sladěné šperky totiž vysílá ostatním signál, že má ráno dostatek času se připravit a tím pádem je také dochvilný, pečlivý, zaměřený na detaily a má svůj život pod kontrolou.

Správně navrstvené náhrdelníky navíc přitáhnou pozornost na váš dekolt. Jestli jste si tedy oblíbila trend off-shoulder topů nebo spadlých košil, pak k nim musíte vyzkoušet i náhrdelníky. Dokonale doplní váš look.

Podívejte se na ty nejlepší způsoby, jak letos nosit náhrdelníky.