Letošní rok je rokem zlatých výrazných šperků. Nejprve to byly náušnice, prstýnky, náramky a teď jsou to náhrdelníky. Jestli tedy milujete šperky a bez náušnic nebo prstýnku byste nikdy nevyšla z domu, pak je tento trend přímo pro vás. I my ostatní, kteří šperkům normálně příliš neholdujeme, bychom ale letos mohli vzít alespoň několik kousků na milost. Protože zlaté náhrdelníky zkrátka vypadají vážně dobře.

Jak se říká, dokonalost je v detailech a v případě šperků to bez pochyby platí. Jestli tedy máte pocit, že malý náhrdelník nemůže nic moc změnit, pak jste na omylu. I malý řetízek dokáže outfit dotáhnout k dokonalosti. Šperky zkrátka působí, že jste si dala ráno extra práci.

Ten, kdo má k outfitu ještě i dokonale sladěné šperky totiž vysílá ostatním signál, že má ráno dostatek času se připravit a tím pádem je také dochvilný, pečlivý, zaměřený na detaily a má svůj život pod kontrolou.

Správně navrstvené náhrdelníky navíc přitáhnou pozornost na váš dekolt. Jestli jste si tedy oblíbila trend off-shoulder topů nebo spadlých košil, pak k nim musíte vyzkoušet i náhrdelníky. Dokonale doplní váš look.

Podívejte se na ty nejlepší způsoby, jak letos nosit náhrdelníky.