Logománie

Ano, už zase “otravujeme” s logománií. Když my se jí stále ještě nemůžeme nabažit a módní návrháři na tom nejsou jinak. Naopak, sypou stále další a další kousky s logy a nápisy značek a jen pro info, na podzim jich bude ještě více!

Pastelové jaro

Jaro v nás přirozeně vzbuzuje něhu, takže kombinace trendy kšiltovky a jemných pastelových barev si zamiluje mnoho z nás. Nebojte se baby blue ani baby pink a jděte do všech materiálů – bavlny, denimu i saténu. Den má taky 7 dní, ne?

Black and white

Nesmrtelná černobílá kombinace poslouží zkrátka vždy. Můžete si vybrat decentnější kousky, ale i výraznější kšiltovky, které kombinují black and white klasiku a dominantní logománii. Přesně takové doplňky dokonale oživí celočerný outfit.

Statement piece

A na závěr tu máme čepice, které se jednoduše stanou základním a nejvýraznějším kouskem celého outfitu. Kůže, metalické detaily a statment nápisy jako Woman dotvoří i ten nejjednodušší outfit složený z bílého topu a džínů.

Náš tip: Top kousek podle nás splňuje kšiltovka Burberry z kolekce Spring Summer 2018, což je zároveň poslední řadou navrženou Christopherem Baileym, který label kreativně vedl 17 let. Klasický model vyniká duhovými pruhy, jimiž designér vyjádřil podporu LGBT komunitě.