Rudá a dost?

Červená ledvinka je výrazným kouskem sama o sobě, takže i když se k ní obléknete do černé od hlavy až k patě, svou úlohu dominantního módního kousku zcela spolehlivě splní. To však neznamená, že by díky zářivě červené měly být další barvy či vzory na ústupu. Naopak! Vytěžte ze super zábavného kousku co nejvíc, uvidíte, že si to užijete.

No limit

Nebojte se kombinací rudého fanny packu se zlatým (či jiným) logem se vzory a odstíny, které milujete. Ať už se jedná o květiny, pruhy, leoparda, nebo klidně všechno najednou, s trochou citu vznikne outfit, na nějž budete vy i vaši přátelé dlouho vzpomínat. Méně kontrastní, ale velmi aktuální kombinaci vytvoříte i spojením se žlutou a oranžovou. Vznikne takové barevné trio roku. Nebo na to běžte jednoduše – red + red!

Fashion week ready

Ledvinka skvěle funguje s dalším kouskem, jenž slavil úspěch v letech minulých – s kostkovaným blejzrem. Je libo červenou nebo raději ještě trendovější žlutou? Nezapomeňte ani na světlé mom jeans a kotníčkové kozačky v neméně trendy kohoutí stopě. Fashion week outfit je ready.

Casual trend setter

Chcete udávat styl jen během procházky po ulicích ve městě či podél Vltavy? Pak k rudé ledvince zvolte must-have kostku v basic modré, přidejte komfortní, ale opulentní tenisky, úzké bílé 90’s brýle a trend setter je na světě.