Chanel Resort 2019

I přes nepopíratelný vliv influencerů a sociálních sítí si módní přehlídky zachovávají rozhodovací funkci. Nová kolekce Chanelu definitivně potvrdila, že roztrhané džíny se vrací na scénu, a to rovnou ve velkém stylu. Minimalismus není Lagerfeldův šálek čaje, a tak dal napůl rozpárané džíny dohromady s koženou bundou, barevnou šálou, baretem a barevnými brýlemi.

Bella Hadid ví, jak na to…

Tak jako se Gigi Hadid našla v double denimu, její neméně známá mladší sestra Bella si oblíbila baggy roztrhané džíny s polo vysokým pasem. K těm zvolila stylový bílý crop top, populární retro doplněk posledních sezón, ledvinku, a samozřejmě i barevné brýle, jichž má celou sbírku.

…a nebojí se extravagance!

Přišel vám předchozí outfit Belly Hadid příliš decentní? Pak se inspirujte odvážnější verzí s džínami roztrhanými po celé délce. Neopomenula ani ironické velké kapsy ve stylu 00s s džínovým páskem a sponou. Kalhoty poté doplnila výrazným žlutým rolákem ve sportovním stylu.

Plážový look podle Hailey Baldwin

Roztržená kolena se nejvíce hodí ke střihu boyfriend, který si oblékla americká modelka Hailey Baldwin. Podobné ležérní kalhoty využijete hlavně v prázdninovém módu, a to především s crop topem. Hailey ale zvolila místo upnutých střihů volnější top s volánovými rukávy.

Které si vyberete?

Ripped jeans ve stylu Belly Hadid nejsou pro každého, a tak můžete zvolit i mírnější verzi, stačí třeba lehce roztržená kolena nebo naopak velké nepravidelné trhliny po celé délce kalhot. Na barvě nezáleží, roztrhaným džínám sluší každá!