Trend letošního podzimu: Jak nosit “ošklivé” tenisky?

/ Redakce Foto: vogue.com, Pinterest

Ještě před necelou dekádou milovaly módní davy minimalistické bílé tenisky. Dnes je všechno jinak, pravidlo pro rok 2017 zní, že čím ošklivější tenisky, tím lépe.

Zapomeňte na to, co jste doteď o teniskách věděli, protože letos je všechno jinak. Už žádné minimalistické bílé tenisky, ale velké, barevné, robustní a výrazné. Influenceři a módní odborníci se jednoznačně shodují, že letos jsou jedním z největších teniskových trendů právě výrazné “ošklivé” tenisky. Čím bláznivější a neokoukanější, tím lepší. Začátek návratu starých klasik odstartovaly značky Balenciaga a Chanel, které zapátraly v archivech a na mola vypustily retro tenisky, na které už módní svět zapomněl.

Navazují tak vlastně na trend z přelomu tisíciletí, kdy téměř celý svět šílel po jedněch z nejošklivějších bot historie – gumových pantoflích známé australské značky a teplých kožešinových válenkách.

Módní svět je zkrátka ošklivými botami fascinován, to není nic nového. Jak letos ošklivé tenisky obout?

Využijte návratu 90. let a obujte je třeba k volným pánským kalhotům, mom džínám a velkému pánskému saku. Letošní rok je totiž tak trochu v duchu ironie, vypadáte tak nemódně, až je to vlastně dokonalé. Tak co, jdete do toho s námi?