Trend nadcházejícího jara: Jak nosit kostkovaný vzor?

/ Redakce

Kostky letos na jaře opět ovládnou ulice. Jak nosit nesmrtelný a v módních kruzích tolik oblíbený vzor? Na praxi máte dost času, v kolekcích pro podzim 2018 totiž naprosto dominoval!

Outfit ready

Jaro se blíží a s ním i spousta cool trendů. Jestli už také vyhlížíte slunečné dny a nemůžete se dočkat, až budete moct jít ven jen v lehké bundě a s odhalenými kotníky, pak vás předpověď s přicházejícími mrazy asi příliš netěší. Důležité je však nepodcenit přípravy, ať je při dalším oteplení v čem vyrazit!

Basic kostka

A jakými kousky byste se měli zazásobit? Jako první jsou na našem seznamu jednoznačně věci s kostkovaným vzorem. Kalhoty, saka, sukně, komplety. Kostka zaplavila jak módní mola, tak skříně všech it-girls a influencerek. A nás to nesmírně baví!

Od hlavy až k patě

Letos na jaře a v létě bude zásadním kouskem kostkovaný komplet – sako a kalhoty, sukně a sako nebo kalhoty a top. Když se zkrátka od hlavy až k patě obléknete do jedné kostky, na nedostatek komplimentů si rozhodně nebudete moct stěžovat! Jak na tento basic vzor? Inspirujte se.

Foto: Pinterest, thezoereport.com