Říká se, že pro krásu se musí trpět. V zimě je to ale občas docela problém. Jediné, co totiž v minusových teplotách chceme, je teplo a maximální pohodlí. Pokud jste i vy často musela dělat kompromisy mezi stylem a praktičností, pak vám musíme oznámit, že už nemusíte.

I módní nadšenci jsou jen lidi a tak moc dobře ví, že na zimu není nic lepšího, než velká teplá péřovka. Takže už loni v zimě se z velkých péřovek ve stylu panáčka Michelina stal must have a letos tomu nebude jinak. A náš soukromý odhad je, že jím puffer jackets budou ještě nekolik dlouhých sezón. Když je totiž trend takhle pohodlný, nikdo z fashionistů se ho nebude chtít jen tak vzdát.

Jestli jste tak v zimě občas trpěla, kupte si letos jednoduše tu největší péřovku, kterou najdete. Bude vám sloužit několik zim a vsadíme se, že jste nikdy nic pohodlnějšího nevlastnila. My si jich letos koupíme hned několik. Tenhle trend nás totiž nesmírně baví.

Být v teple a v pohodlí je totiž trendy. No vážně.

A jakou puffer bundu si pořídit? To je opravdu jen na vás. Nosí se jak krátké bundy, tak dlouhé kabáty, a to ve všech barvách a materiálech, matné i lesklé.

A nosit je můžete třeba nějak takhle:

   

A na závěr královna puffer bund, Rihanna!