Patříte mezi ty, kteří se trendy nenechávají příliš unést a každou koupi si vždy dobře rozmyslí, než aby jim leželo doma spoustu nenošených věcí? My také. Trendy jsou super, ale je jich tolik, že se někdy nemůžeme rozhodnout. Který trend přežije v našich skříních více než rok a který se nám bude zajídat už pozítří? Vybrali jsme pro vás trendy kousky, do nichž se nemusíte bát investovat. Můžeme vám totiž zaručit, že je bude chtít nosit i za dva roky. Které to jsou?

Vojenské kotníčkové boty

Combat boots, neboli vojenské boty, se stále vrací již spoustu let. Můžeme vám slíbit, že i kdyby třeba nebyl jejich rok, líbit se vám budou stejně a určitě je budete chtít nosit i bez ohledu na to, zda jsou nebo nejsou trendy. Hodí se prostě vždycky.

Tričko s potiskem

Trička s potiskem se staly dalším nesmrtelným kouskem. Právě teď slaví velký úspěch, co si ale budeme, na módním nebi jsou stálicí už nějakou dobu. Pokud navíc zvolíte zajímavý a nadčasový potisk, určitě se ho nebudete chtít jen tak zbavit.

Hedvábné šaty

Retro šaty jsou právě teď jedním z nejžhavějších trendů na sociálních sítích. A to i díky Francouzce Jeanne Damas, která snad nic jiného nenosí. Takový klasický kousek se vám bude hodit i za pět, za deset let. Hlavně žádný polyester!

Velký trenchcoat

Kvalitní trenchcoat patří rozhodně mezi základní pilíře dobrého šatníku. Ty vypasované a krátké jsou ale už několikátou sezonu mimo hru a módní svět ovládají ty oversized. Velký trenchcoat vám udělá dobrou službu a když bude kvalitní, vydrží vám navěky.

Nelíbivé tenisky

“Ugly trainers” jsou tu a nějakou dobu tady určitě zůstanou. Na obzoru nevidíme ani jeden důvod, proč by se tyhle pohodlné trendy boty měly klidit z výsluní a z našich botníků. Můžete je nosit neustále a vsadíme se, že vám jen jedny stačit nebudou.

Foto: Pinterest