gallery-1443036533-victorian-inspired-collageAnglické rukávy
Pro novou sezónu se návrháři inspirovali u starých anglických portrétních mistrů a vytvořili variace na buclaté anglické rukávy s volánky, nabíráním a záplavou květin.

gallery-1442782809-hbz-lfw-ss16-three-is-a-trend-sheer-dresses2Transparentní krajka
Zatímco teď v zimě se halíme do lehce stydlivé krajky, na jaře tomu bude zcela jinak. Nosit se budou dráždivé průsvity s vykukujícím prádlem.

hbz-3-is-a-trend-index-newZlaté sedmdesátky
Sedmdesátá léta jsou věčnou a nevyčerpatelnou inspirací. Tentokrát se těšte na různorodé potisky, vrstvení, šifon, semiš a kožešiny, vesty i letecké bundy. Zkrátka vše, co si žena potřebuje oblékat.

hbz-3-is-a-trend-0915-1Růžové snění
Růžové není nikdy dost a letos na jaře jí dost nebude mít nikdo. Pastelově růžová baby pink je barvou roku, ale nosit se budou i lososová, fuchsiová, starorůžová nebo jahodová.

hbz-nyfw-ss16-three-is-a-trend-low-rise-pantsPas proklatě nízko
Bokovky jsou zpět. Kyvadlo módy se přehouplo na druhou stranu, a zatímco nyní se neobejdete bez kalhot s vysokým pasem, za pár měsíců tomu bude zcela jinak.

hbz-nyfw-ss16-three-is-a-trend-robesLuxusní župánky
Milujete pohodlí, relax a nechcete o ten pocit přijít ani ve všední den? Pak právě vaše prosby vyslyšeli návrháři a hedvábné župánky vyslali do ulic. Proč ne, nám se to líbí.

mules-1Papuče
Stejně pohodlně jako v župánku, vám bude i v papučích, které jsou dalším trendem pro milovnice luxusu a domácího pohodlí.

x-1Sexy ramena
Méně je někdy více a designéři vědí, že jednou z nejvíce vzrušujících částí ženského těla, jsou ramena. A tak jim dali prostor ukázat se.

white-1Bílá košile
Je jedním z kousků, jež by měla mít v šatníku každá žena. Letos navíc bílá košile hraje prim a patřit bude nejen do kanceláře, ale i do vysoké společnosti.

marledŽíhané svetry
I na jaře je potřeba se zahřát, a přesně k tomu slouží žíhané “marled” svetry. Jsou romantické, hřejivě měkké a optimisticky naladěné.

dark_denimMěkký denim
Bez denimu to letos rozhodně nepůjde. Nosit se budou lehké denimové šaty i sukně, košile a kalhoty, které měkce splývají po těle.

moonPůlměsícové kabelky
Half-moon bag, jsou půlkulaté kabelky, jež se mohou nosit v ruce jako psaníčko i přes rameno jako brašna. Jsou elegantní i nenucené a jestli potřebujete nějakou kabelku, pak je to právě tahle.

orangeV barvě pomeranče
Nic není tak osvěžující jako pomerančový fresh, a to platí v jarních trendech. Barva zapadajícího slunce hází hřejivé odlesky a nikdo ji nepřehlédne.