Nový rok je už za dveřmi. Které trendy rozhodně přežijí i v novém roce? Těchto se prostě jen tak nevzdáme. A vy?

Manšestr

Manšestr si zase našel cestu do našich skříní a srdcí. Milujeme ho a jen tak se ho rozhodně nevzdáme. Jestli ještě nemáte kousek z tohoto klasického (a teplého!) materiálu, určitě si ho pořiďte, věřte, že ho hodně užijete.

Saka

Vintage, velká a pásnká saka byla podle nás zásadním kouskem roku 2017. A my jsme si je naprosto zamilovali. Jsou skvělá kdykoli a kamkoli. Prostě láska na první oblečení. U nás ve skříni pro ně od teď bude místo jednou provždy.

Červená

Výrazná a drzá červená barva byla dlouhou dobu trochu mimo hlavní barevný proud (rozuměj černá, béžová, bílá, vždyť to znáte) to už ale neplatí. Klidně ji oblečte od hlavy až k patě. Je to totiž jedna z hlavních barev roku a momentálně vládne našim šatníkům. Červená nás baví a určitě si budeme pořizovat i další kousky.

Vintage

Vintage is the new designer. Oblečení z druhé (a klidně i třetí) ruky má zkrátka duši a energii, kterou u nových kousků nenajdete. Výlety do sekáčů budeme rozhodně pořádat i v příštím roce, protože vintage kousky nás baví čím dál tím více.

Originální denim

Kdo by nemiloval džíny. Tenhle základní kámen každého šatníku se letos dočkal spousty obměn a i když jsme si mysleli, že už to není možné, baví nás ještě více než dřív. Od patchworku až po křivé a nezačištěné kraje nohavic. Potřebujeme je všechny. A to i v příštím roce.  

Bílé boty

Dlouho byli zakázaným a kouskem. Bílé boty se rovnaly téměř módní sebevraždě (přeháníme?). Nikdy ale neříkej nikdy a v módě to platí obzvlášť (sukně přes kalhoty, roláky, mrkváče….poznáváte se?). Takže bílé boty se z no listu přesunuly na wishlist. Nebojte se jich. V příštím roce je užijete také. Tenhle trend určitě přežije i Silvestra.

Vinyl

Vinyl zažívá zlaté období. A to nejen jako nosič muziky, ale především ten, co si můžeme obléct. Ať už zvolíte trenčkot, sukni nebo kalhoty, neuděláte chybu. My jsme si výrazný materiál zamilovali a nevzdáme se ho ani v novém roce.