Boty na podpadku

heels

 

Boty na podpatku jsou jednou z nejvyzývavějších zbraní. Zvolte správný tvar a výšku podpatku tak, aby jste se cítila pohodlně a působila rovněž uvolněnější a více sebevědomá! V šatníku by vám poté neměly chybět klasické pleťové lodičky do špičky s pohodlným osmicentimetrovým podpatkem, které vám opticky prodlouží figuru.

Červené/černé oblečení

red

Ať jsou to rudé dlouhé šaty nebo černý minidress s volánky, ženštější oděv v dámské garderóbě nenajdete. Stačí malý detail jako psaníčko a outfit ihned oživíte a upoutáte jím pozornost. Pokud zvolíte šaty, dbejte na vyváženost! Dáte-li na obdiv vaše nohy, skryjte ramena svetříkem či blejzrem, tak aby jste nepůsobila příliš odhaleně.

Topy a šaty bez ramínek

dress

 

Trend letošního léta, který postupně přešel i do podzimních kolekcí, se projevil u můžu jako velmi úspěšný. Střih připomínající jižanské sicilské ženy evokuje vášeň, něžnost a romantičnost, kterou muži na křehkých ženách milují.

Rudá Rtěnka

lips

Zajímavost týkající se výběru rtěnek je, že podléhá stejně tak jako květiny, řeči barev! Světlejší odstín červené je spojován s vášní, živelností a energii. Žena, která nosí rudou rtěnku vysílá emocionálně nabité signály. Naopak sytě rudá (téměř vínová) poukazuje na ženu silnou, tajemnou nechávající si diskrétní odstup.

 

Bodycon šaty

bodycon

Ve výběru top pětky nejsvůdnějších kousků nesměly chybět bodycon šaty odhalující veškeré ženské křivky. I když se na první pohled může zdát, že jsou to šaty určené jen pro pár vyvolených, nezapomeňte, že existuje nesmrtelný pomocník žen – stahovací prádlo, kterým si dennodenně pomáhají i nejslavnější celebrity. Pokud se v upnutých šatech cítíte nejistě, doplňte je padnoucím kabátem nebo cardiganem, který dodá outfitu vizuální pohyb.

Nakonec všeho přes všechny možné i nemožné svůdné kousky existuje opravdu jen jeden nejdůležitější doplněk každé ženy – úsměv! Takže si jej dopřejte každý den i jen tak pro sebe, uvidíte jak bude váš den hned krásnější.

Zdroj: Pinterest