SYDNEY: Geometrický overal

Dámy z druhého konce planety jsou známy především pro jejich lehkou a vzdušnou módu. A co nejlépe odráží tento koncept? Například vzdušný geometrický overal! Tento trend je velmi aktuální i pro podzimní outfit kombinovaný s midi trenčkotem a kotníčkovými kozačkami.

2015_MBFWA_GlassonsOutfit2

 

BEJRÚT: Opulentní dekor

Designéři jako Elie Saab vědí, po čem libanonské ženy v hloubi duše touží. Kamínkové detaily jsou symbolem honosnosti a opulence všech arabských států. Takovýto šperk si žádá pouze hedvábné šaty a jednoduché lodičky.

Jewelled-Clutch-8

 

RIO DE JANEIRO: Abstraktní vzory

Extravagantními plavkami začínaje a eklektickými karnevaly konče. Brazilky zkrátka potřebují zářit a být vidět! Není divu, že právě ony upřednostňují trend abstraktních vzorů, který je neodmyslitelný v každé sezóně. Na podzim zkuste kombinaci vzorovaných kalhot a neutrálního kabátu s brogue obuví. Nyní jste připraveny čelit dnu s nápaditým outfitem inspirovaným jihoamerickou náturou.

day23

 

LOS ANGELES: Jogger kalhoty

Trend, který nabýval na oblibě téměř rok, patřil nejčastěji do šatníků mladých slečen. A jak se vlastně dostal tento trend do top žebříčku ultra pokrokového města Los Angeles? Jednoduše. První nositelkou jogger kalhot kombinovaných s lodičkami byla údajně zpěvačka Gwen Stefani, která v Los Angeles bydlí.

outfit-white-stripe-track-pants-asos-turtleneck1-710x1045

PAŘÍŽ: Hedvábné šály

Francouzsky vždy vědí jak sestavit dokonalou dietu, perfektně čelit všem situacím a ví, jak nejlépe si užívat života. Vše doprovází bezchybnými outfity, kterým nechybí nezapomenutelný a charakteristický doplněk v podobě hedvábného šátku. Poté se zdá, že pořídit si šátek od konické značky Hermés není žádným hříchem.

skinny-jeans-ankle-boots-satchel-bag-scarf-coat-original-2284

TOKYO: Midi sukně

Tokyo je perfektní směsicí eklektických barev, potisků a neobyčejných siluet. Převzít si tento trend do každodenního evropského šatníku není tak těžké, jak by se mohlo zdát. Zvolte jeden zvláštně střižený kousek, který kombinujte s jednoduchými základními!

midi-skirts-street-style-tokyo-milan-_-3

NEW YORK: Vysoké podpatky

Kdo jiný může být lepší představitelkou New Yorku než ikonická Carrie Bradshaw alá Sarah J. Parker. Inspirativní ženy se stále stoupající kariérou se ani v těch nejhektičtějších dnech bez podpatků neobejdou! Pocit ženskosti a rafinovanosti podpatků jen tak  něčím nenahradíte. Pokud na to nejste zvyklé, zvolte si pohodlný 6 centimetrový podpatek, na kterém je radost chodit(běhat!).

carrie_bradshaw_sarah_jessica-1

 

BERLÍN: Výrazný kabát

Berlíňanky vědí, jak mezi sebou vrstvit jednotlivé kousky. A to i díky tuhým zimám. Zkuste napodobit jejich aktuální trend plný barev! Místo základního kabátu zvolte například pruhovaný a doplňte jej hřejivým svetrem s komfortními džínsy pro vytvoření ležérního vzhledu.

statement-coat

 

Zdroj: Facebook.com, Pinterest