Stella McCartney opět přiložila ruku k dílu a podílela se na vzniku jedné z podkolekcí značky Adidas s kousky určenými pro období jaro/léto 2014, která je navíc letos rozšířena o řadu tanečního oblečení, kterou oblékají tanečnice známé slovenské skupiny Ladylicious.

Kolekce jako celek pracuje s unikátním propojením inovativních technologií (climacool, formotion, techfit, climate) a posledních módních trendů. Nabízí široké spektrum oblečení, obuvi a nezbytných sportovních doplňků.

Těšit se můžete na výrazné barvy, potisky, poutavé vzory vybízející ke kombinaci a vrstvení, ale také nadčasové pohodlné střihy. Jednotlivé podkolence jsou rozděleny dle sportovního zaměření, nechybí oddíl plavání, outdoor či trénink a fitness.

Jednou z nich je právě i linie Adidas by Stella McCartney, tradiční a velice oblíbená podkolekce, na níž spolupracuje světová návrhářka, která si své fanoušky podmaní díky neotřelému designu.

V nabídce této podkolekce, jež vznikala díky inspiraci městskými panoramaty a jejich barevnými tóny, je funkční oblečení pro různé sportovní aktivity. Hlavním poznávacím znamením je široká paleta barev, futuristické vzory, elegantní ženské střihy a inovativní kombinace materiálů.

Očekávanou novinkou je nové využití ekologicky šetrných postupů výroby, jakými je například suché barvení textilu a redukování odpadního materiálu. Stejně tak bylo při výrobě kousků použito organické bavlny či recyklované příze.

Foto: Archiv firmy