Objemné zimní bundy

Typicky zimní (a často nenáviděný) kousek můžete dostat na úplně jinou úroveň. Díky tomu si zimní bundu opět zamilujete! Kreativní designéři značek Fendi, Rag&Bone a Chanel nám letos nabízejí zábavnější verzi v podobě experimentování se vzory, strukturami a nevídanými střihy. Sláva jim!

wearable-trends-puffer-coats-w724

Štóly

Dotek rafinované smetánky amerických dvacátých let je neodvratně zpět. Štóla mimo její funkční hřejivost dodá vašemu outfitu dotek ženskosti a luxusu. Zkuste obměnu klasického nošení přes obě ramena. Zkuste ji přehodit diagonálně přes jedno rameno pro vytvoření moderního twistu jak to udělali 3.1.Phillip Lim nebo Jason Wu.

01-nyfw-faux-fur-w724

Pletené svetry

Pokud jste doposud nechávaly tlusté a oversize svetry na lyžařskou sezónu, je čas s nimi vyjít do ulic. Jeden z top trendů této sezóny kombinujte s užší pencilkovou sukní podle vzoru Altuzarra. A nebo vsaďte na slim kalhoty tak, abyste objemný top vizuálně a harmonicky vyvážily.

08-nyfw-chunky-knits-w724

V hlavní roli rolák

Rolák, který patřil především do šatníků praktických žen, byl hitem street stylů a módních mol všech týdnů módy především vrstvený pod mini a midi šaty. Kombinace šatů s krátkým rukávkem barokního vzoru od Alice&Olivia s podvlečeným černým rolákem a kozačkami je skvělým tipem pro last-minute outfit, který je neotřepaný a funguje!

14-nyfw-turtlenecks-w724-2

Foto: Archiv firem