Nemusí to být však jen nejdražší diamant, aby splnil vaše očekávání úzkého přátelství. Ale ať je to jakkoli, šperk k ženě neodmyslitelně patří a často dokáže i zcela obyčejné jednobarevné šaty změnit ve stylový outfit z titulních stran módních časopisů. Velmi dobře to ví i multibrandový luxusní butik DUSNI3, ve kterém najdete hned několik světových značek šperků, které se nechlubí několika karátovým zlatem či nejdražším kamenem, ale především kreativitou a zručností velmistrů.

Jednou z takových značek je bezesporu Monies. Prostřednictvím šperků této dánské značky jejich nositelka podtrhne svou osobnost. Zakladatelé Gerda a Nikolai Monies chtěli z obyčejného šperku vytvořit umělecké dílo, kterému musíte podlehnout a vytvořit si osobní a nikdy neutuchající vztah. Do takového šperku se zkrátka musíte zamilovat. Mně se to stalo a hned několik jich ve své sbírce již mám. Ano v případě těchto šperků se skutečně jedná o unikátní sbírku, která neztrácí nic na své hodnotě. Šperky Monies se vyznačují avantgardním, avšak elegantním designem. Svědčí o tom i použití materiálů jako jsou různé druhy dřeva, zkameněliny, kameny, mušle, korály, rohovina, včetně 24karátového zlata. Pokud máte ve skříni jednoduché černé šaty, které již nemáte chuť nosit pro jejich nudnost, zkuste k nim přidat například růžový několika řadový náhrdelník a rázem se jejich nuda promění v hravost.

V DUSNI3 najdete i londýnskou značku MAWI, která je ve světě velmi známá a proklamována celebritami. Za kolekcí této značky stojí návrhářka indického původu Mawi Keivom, která ji založila spolu se svým manželem. Mawi Keivom navrhuje šperky pro ženy, které milují design a nejsou následnicemi trendů. Jsou to ženy, které se nebojí vyjádřit svůj osobitý styl. Šperky Mawi se vyznačují především svým výrazným a nápaditým designem, který je inspirován moderní architekturou, industriálními až futuristickými tvary nebo naopak tradicí a historickým dědictvím. Jelikož se jedná o britskou značku, nechybí v ní ani inspirace královskými klenoty.

Šperky jsou bezesporu výsadou francouzských dam, a tak ani francouzský zástupce v butiku DUSNI3 nesmí chybět. Značka Appartement Á Louer Paris je oblíbená i mezi světovými celebritami jako Jennifer Lopez, Cate Blanchett a Emma Watson. Za těmito originálními výtvory stojí Eric Lopez, který byl několikrát oceněn mnoha prestižními šperkařskými cenami. Organické a surrealistické tvary této mistrné bižuterie tak splňují nároky vaší osobnosti. Jejich tvary a náměty uchvacují a stejně jako elegancí, oplývají i kontroverzním charakterem, který dodá vašemu stylu výjimečnost a unikátnost.

O dokonalosti šperků dobře ví například nejslavnější a nejobávanější módní šéfredaktorka Anna Wintour, kterou bez náhrdelníku snad nikdy nepotkáte nebo přední stylistka a návrhářka Rachel Zoe, pro kterou jsou šperky doslova vášní až téměř posedlostí.

Máte již naplánovanou cestu do DUSNI3? Kromě skvělé nabídky zde najdete i profesionální tým. Ten vám poradí, který šperk je pro vás ten pravý.

Foto: DUSNI3, Kamila Písaříková