Zábava, poznávání nových lidí, nezapomenutelné zážitky. To vše se nemůže obejít bez stylového oblečení, díky kterému dokonce na chvíli zapomenete na tragické hygienické podmínky, jež na festivalech často čekají na své návštěvníky.

Jedním z největších světových festivalů muziky je dvouvíkendový festival Coachella, který se nedávno konal v prosluněné Kalifornii. Třeba i z tohoto festivalu bychom čerpat několik nápadů.

Kousky, ve kterých vyrazíte, by měly být především vzdušné, volnější a klidně i o nějakou tu velikost větší. Letos například zabodujete v krátkém topu a delší sukni, maxišatech nebo zvolte krátké šortky a klasické tílko. Stejně jako loni jsou v kurzu vodorovné pruhy, aztécké vzory a rozhodně také zaujmete díky krajkovým detailům. Čím dál víc jsou v oblibě košile zavázané na uzel nebo džínové ocvočkované bundičky.

Důležitým stavebním kamenem celého outfitu by měla být v horkých dnech jakákoli pokrývka hlavy, nejlépe vypadají klasické slamáky ozdobené květinami nebo větší černé látkové klobouky.

Bez čeho se jednoznačně neobejdete, jsou kvalitní boty. Zde bude nejlepší, pokud dáte přednost pohodlnosti před extravagancí, často jsou na festivalech vidět jednoduché sandálky, tenisky a s očekáváním deště mnozí vsází na holínky, které jsou naštěstí velice trendy.

Podobné akce jsou také rájem pro milovníky doplňků, jako jsou výrazné náušnice, náramky, přívěsky nebo zajímavé brýle, které byste si běžně do ulic neodvážili nasadit. Praktické budou všechny crossbody kabelky nebo malé batůžky, do kterých ukryjete lehké svetříky na večer. Své vlasy zkroťte pomocí čelenky či šátku, od líčení si dejte den pohov a nehtům dopřejte barevný kabátek. Obličej, rty a ruce nezapomeňte ochránit pomocí opalovacího krému. Před úžehem vás totiž ani to nejstylovější oblečení bohužel neochrání.

 

 Foto: pinterest.com