Není však nutností nosit denně vysoké podpatky, noblesní sukně a saka na míru. Je však důležité být vždy perfektně sladěn, a to v jakémkoli stylu. My jsme pro vás vybrali ten vhodný na nynější již chladné počasí, které nás často svazuje, ale není třeba té podzimní šedosti podlehnout. I šedá může být šik a věřte, že je to barva noblesní a luxusní a to nejen v našem šatníku, ale například i v designu jako takovém.

Pokud se chceme skutečně zahřát, nebojme se pletených roláků, které dokážou zahřát i vytvarovat postavu, když je obejmete páskem. Zvolte si kvalitní vlněný kabát, který vypadá skvěle jak k pracovnímu kostýmku, tak sportovním džínám a vždy váš vzhled povznese minimálně o jeden stupeň výše.  O tom, že módní doplňky udělají své, již není třeba psát. Ty jsou zkrátka základ a jejich bohatý výběr nám umožňuje si zvolit ten pravý k danému stylu. Tentokrát jsme vybrali velice kulaté sluneční brýle, který vás outfit oživí a dodají mu určitou lehkou extravaganci. Kabelka, kterou můžete nosit i přes celé tělo je k ležérnímu stylu jako stvořená a navíc i pohodlná. Pokud však toužíte udržet si i při ležérním a pohodlném oblečení určitou noblesu, noste ji jako psaníčko v ruce, tím toho zcela jistě docílíte.  A místo drahých hodinek zvolte sadu náramků nejlépe látkových, které ukážou, že jste zkrátka milovnicí módy a ráda experimentujete a ráno se dobře rozmýšlíte, jaký styl si pro daný den zvolíte.

Není skvělé, že móda je tak rozmanitá a my se můžeme na každý den těšit s tím, že až ráno dle nálady si zvolíme co na sebe?

 

Foto: facebook.com; beinstyle.cz; net-a-porter.com