Jedna barva…prvotřídní styl

/ Redakce

Barvy vypovídají o nás mnohé. Barvy vyjadřují naše nálady. Barvy mají své emoce i význam. O modré se tvrdí, že je to barva inteligence. O zelené lidé tvrdí, že uklidňuje. Červená má podporovat chuť k jídlu a bílá je barvou nevinnosti. Ať je to jakkoli, barvy jsou krásné a jejich bohatost v módě hraje zásadní roli.

Barvy umí být i velmi záludné a jejich nesprávná kombinace dokáže vytvořit módní paskvil, nad kterým sklidíte od jiných posměch. Je skvělé, že i na tento problém módní tvůrci pomýšlejí a dovolují nám držet se jedné jediné barvy od hlavy až k patě. Například značka Gucci a její návrhářka Frida Giannini na jednobarevnosti postavila svou jarní a letní kolekci, kterou zvýraznila jen originálním designem šperků. Zkusme její trik a styl následovat a držet se jedné barvy, která nám je nejbližší.

A níže je malá inspirace, jak takový celkový outfit může vypadat. Nyní je jen na vás rozhodnout se, kterému odstínu dáte přednost, a který vám nejvíce bude svědčit. Blondýnkám rozhodně doporučujeme růžový, ve kterém zazáří. Pokud máte modré oči, rozjasněte je ještě více díky žluté barvě, která s barvou nebe zkrátka odjakživa úzce souvisí. Zrzkám bezkonkurenčně sedne zelená, která z nich udělá bohyně. Přírodním blondýnkám rozhodně prospívá červená, ale nenechte se ve svém výběru ovlivnit až moc striktními pravidly a dejte na svůj šestý smysl, který vám barvu vybere se stoprocentní jistotou.

Foto: Archiv firem

0 Comments

    Leave a Comment