Bottega Veneta je ve světě známa především pro kvalitní kožené zboží, nejedno očko ovšem také spočine na nádherně propracovaných kabelkách, které sezónu od sezóny nabízí.

Nová řada kabelek nese název Olimpia a na základě charakteristických znaků je rozdělena do tří skupin: Intrecciato Nappa Olimpia, Intreccio Tobu Olimpia a Intreccio Tobu Ayers Olimpia.

Název Olimpia připomíná světově proslulé Teatro Olimpico ve Vicenze, odkud značka pochází a inspirovala se tak jedinečnou tvorbou renesančního architekta Andrea Palladia, který je považován za jednu z nejvlivnějších osobností v historii západní architektury.

355724_VAJW0_8522_A

I přesto, že se jedná o podzimní kolekci, jsou jednotlivé kabelky k dostání v široké barevné škále od černé, cihlově červené po modrou a výrazně žlutou. Typickým poznávacím znamením je kvalitní materiál, měkká struktura, ruční zpracování a také horní klopa sloužící ke snazšímu uzavírání.

Kabelky, uzpůsobené k nošení přes rameno díky řetízkovému uchu s koženým řemínkem, zakoupíte v butiku Bottega Veneta na adrese Pařížská 14, Praha 1. Stejně tak jsou ovšem k dostání v internetovém obchodě značky.

Foto: PR firmy