Ačkoliv se to nezdá a možná si to ani nechceme připustit, podzim je za rohem a než se nadějeme, bude třeba odložit lehké topy a krátké šortky zase na půl roku do skříní. Má to však jedno pozitivum, můžeme s chutí nosit kardigany!

Ano je to tak, kardigany začínají zaplavovat módní řetězce ve velkém. S podzimem totiž přináší notnou dávku elegance, která oživí všední den. Jestliže si nevíte rady, jak tyto módní svetýrky nosit, rádi vám poradíme.

cf4051b7043e62b583c96ba9e593ef5f

Využijete je téměř kamkoliv!

Největší výhodou kardiganů je to, že se hodí prakticky k čemukoliv. K šatům, šortkám i k džínsům. Zaplaví-li tedy sluníčko ještě na chvíli dny teplem, můžete „oprášit“ letní šaty a doplnit je navečer dlouhým kardiganem. Uvidíte, že šaty nad kolena a kardigan pod kolena budou skvěle ladit.

dd6e1ee0d9c689440a742315aa57901c

Nezapomeňte na pásek

Meze se však nekladou ani při nošení šortek či dlouhých kalhot. Velmi trendy je v pase uvázaný pásek, který vyznačuje určitou hranici a často bez něj ani celebrity na podzim nevychází. Jednak vám při silném větru nebude svetr lítat za záda a především slušivě zdůrazní pas.

Kardigan3

Ke kardiganu s balerínami i kozačkami

Kardigany mohou být i krátké. Elegantní košile zastrčená do kalhot s vysokým pasem a tenký krátký kardigan přehozený přes ramena dodají tolik elegance, kolik je v danou chvíli potřeba. Obutí vždy vybírejte podle daného modelu. K dlouhým nohavicím budou skvěle vypadat balerínky, jindy a to zejména ke kraťáskům můžete zvolit i podzimní kozačky a prodloužit si tak délku vašich noh.

Kardigan6

Nebojte se tohoto módního kousku, opravdu je pro podzim jako stvořený a ten se nezadržitelně blíží.

Foto: Pinterest.com