Pánský oblek

Pokud hledáte neohraný outfit, oblek pánského stylu hraje perfektně do karet. Kotníčkové kozačky zvolte rafinovaně ženské a na vyšším podpatku tak, aby dodaly potřebné centimetry a kontrastovaly s pánským stylem. Zapomeňte na klišé v podobě sladění obuvi ke kabelkám. Outfit tak získá nový rozměr a navíc jej ozvláštní a dodá přirozenost.

pansky

SimplyCity Rock

Jak by řekly americké stylové ženy, tohle je jeden z “GO TO” outfitů všech, co nestíhají a chtějí efektivní, pohodlný a dobře vypadající outfit. Pár jednoduchých kousků v podobě padnoucích džínsů a jednoduché košile s rockovým twistem v podobě koženého křiváku je přesně tím, co si vyžadují frenetická rána. Kotníčkové boty zvolte na pohodlném širokém podpatku nebo ploché. Pro ozvláštnění zvolte boty například výrazné červené barvy, nebo lahvově zelené.

simplycity

 

Midi sukně

Midi sukni jsme mohly vidět v mnoha letních kombinacích s jemnými páskovými sandály. To ovšem neznamená, že bychom měly nechat po zbytek chladných měsíců tuto dokonalou sukni ve skříni. Pomůžou nám k tomu právě kotníčkové boty na stabilním podpatku, které prodlouží nohy. K barevné sukni s grafickým vzorem zvolte jemně texturovanou obuv z krokodýlí kůže.

midi

 

Minimalism

Sofistikovaný a zároveň jednoduchý outfit v podobě skinny kalhot a roláku dotvoříte vlněnou kabátovou vestou. Outfit vhodný na cestování nesmí pozbývat pohodlné měkké kožené boty, například nízké chelsea boty. Pokud chcete i u takových bot vzbudit dojem prodloužených nohou, zvolte ty, které mají trendovou špičatou špičku.

minimal

Foto: Pinterest, Instagram